Spotkania otwarte z prelegentami 8. Kongresu Małżeństw w Świdnicy

W dniach 5-6-7 października, podczas 8. Ogólnopolskiego Kongresu Małżeństw, Świdnica ponownie otworzy się na niezapomnianą randkę małżeńską.

W roku 2018, kiedy obchodzimy 100. rocznicę odzyskania niepodległości mamy świadomość, że świdnicki Kongres Małżeństw nabiera szczególnego znaczenia. Mamy okazję do uświadomienia sobie, że małżeństwo było i jest istotną wspólnotą oraz środowiskiem, które buduje fundament tożsamości narodowej. Dom stworzony przez małżonków, dzięki relacjom i miłości, był i jest strażnicą historii, tradycji i najważniejszych wartości.

Organizatorzy i uczestnicy Kongresu pragną podzielić się radością uczestnictwa w randce małżeńskiej i zapraszają mieszkańców Świdnicy oraz zainteresowane osoby do skorzystania z udziału w dwóch konferencjach. Obie odbędą się w Świdnickim Ośrodku Kultury, Rynek 34 – wstęp wolny.

  • 5 Października godz. 12 – ks. Piotr Pawlukiewicz, znany rekolekcjonista i kaznodzieja poprowadzi konferencję pt. ”W cztery oczy z Chrystusem”. Spotkanie skierowane będzie głównie do młodzieży, ale każdy zainteresowany będzie mile widziany. Polecamy udział w konferencji jako niezapomnianej lekcji katechezy.
  • 7 października godz. 19 – Jacek Pulikowski znany z wcześniejszych kongresów oraz jako autor licznych publikacji o rodzinie przedstawi konferencję pt. „ Jedność małżeńska a wychowanie dzieci”. Tym razem głównymi adresatami są rodzice na każdym etapie swojej misji, począwszy od narzeczeńskich planów, a kończąc na wnukach.

0 komentarzy “Spotkania otwarte z prelegentami 8. Kongresu Małżeństw w ŚwidnicyAdd yours →

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CZYTELNA CZCIONKA
ZMIANA WYGLĄDU