Dobre wiadomości

Z wielką satysfakcją informujemy, że mamy potwierdzenie udziału w Kongresie wszystkich wykładowców, prowadzących oraz zespołów. W dalszym ciągu doprecyzowujemy tematy, tak by były z jednej strony ciekawe a z drugiej realizowały założony tok myślowy.  Proszę więc nam wybaczyć pojawiające się drobne korekty w programie oraz tematach wykładów.

Aktualnie dopinamy grafikę, działania promocyjne oraz zakwaterowanie i przygotowanie techniczne. Dzięki życzliwości wielu osób prace idą sprawnie, ale dla chętnych wciąż mamy propozycje włączenia się w przygotowanie i organizację Kongresu.

Ostatnia wiadomość, jednocześnie dobra i zła, niestety zamykamy zapisy uczestników na 7. Ogólnopolski Kongres Małżeństw „Wolność i Przebaczenie”. Na miesiąc przed Kongresem, w dniu 11 września, skompletowaliśmy w całości listę uczestników. Sala teatralna liczy 340 miejsc i tyle wpłat zostało zaksięgowanych. Oczywiście mogą się zdarzyć przypadki losowe i pojawią się wolne miejsca. Wówczas będziemy się starali pomóc rezygnującym w indywidualnym skojarzeniu z parami z listy rezerwowej.

Dziękujemy wszystkim sympatykom i uczestnikom za zaangażowanie i skuteczność działania.

0 komentarzy “Dobre wiadomościAdd yours →

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CZYTELNA CZCIONKA
ZMIANA WYGLĄDU